Malatya Mobese – Malatya Belediyesi Park Bahçe Canlı Kamera

Doğal güzelliklerinin yanında kaliteli bir belediyecilik anlayışı ile karşımıza çıkan Malatya ilimiz, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır.

Özellikle kayısısı ile ünlenmiş olan Malatya ili, Doğu’nun en modern şehirleri arasında yer almaktadır. Yüz bini açkın şehir nüfusuna sahip olan bölgenin bir de tarih kalesi bulunmaktadır.

Malatya Belediyesi’nin park ve bahçelerini canlı olarak izlemek mümkündür.

İnternette yayınlanan Malatya Belediyesi Park Bahçe mobese kameralarına bu konu üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve kesintisiz bir yayın izleyebilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz bu imkan ile bölgede olan biten her şeyi istediğiniz yerden tek bir tıkla izleyebilir ve bölgeyi detaylıca inceleyebilirsiniz.

Malatya İlimizden Canlı Mobese Kameraları. Malatya Park Bahçe Müd. Canlı Mobese Kameraları.
Uyarı: Görüntüler Sadece İnternet Explorer Tarayısıcı İle İzlenebilmektedir. Görüntüleri İzleyebilmek için Tarayıcının size Sorduğu Aktivex Denetimini Yüklemeniz ve izin vermeniz gerekmekte.

Malatya Mobese – Malatya Belediyesi Park Bahçe Canlı KameraMalatya Mobese İzlemek İçin Tıklayınız...
Malatya Mobese – Malatya Belediyesi Park Bahçe Canlı Kamera Konusuna 9 Yorum Yapıldı
 1. ecevit diyor ki:

  malatyayı seyretmek istiyorum çok güzel

 2. miraç diyor ki:

  malatya güzel bir ildir.adam olun akılı olun.

 3. ömer diyor ki:

  istanbul bagcılar no 3

 4. sadık ince diyor ki:

  nasıl izliyeceğiz malatya yı

 5. Ali ÇAM diyor ki:

  Türkiyenin en AĞIR şekilde gelişen ili diyebiliriz,her dalda varlık içinde yokluk çeken biçare kalmış şehri,Şehrin görselliğini çirkin hale getirmeyi nasıl becerdiler,iş adamlarına kolay maliyeti düşük yatırım kapısı akabinde halkına ekonomi yönünden nasıl bir faydasız hale gelmeyi başarabildiler,ulaşım sorunu yaşamayan bi şehri ulaşum sorunu varmışçasına kendisini kaldırım ve yollara adayan bi yönetim nasıl oldular,yılllardan beri kendine özgü meyvesinden ( KAYISI ) Naıl olurda dünya pazarında yer almamayı nasıl negatif tutmayı başarıyolar,en önemlisi Bir zamalar 3 büyüklerin belası haline gelmiş,MALATYASPORU ESKİ haline getiremiyolar,ve malatya sporu kar haline kkar haline dönüştürmeyi nasıl başarıyolar,TARTIŞILIR VE DÜŞÜNDÜRÜCÜ sıfattan kurtulmanın fırsatını kaçırmayın değerli malatyalı hemşerilerim yerel seçimlerde hak edene gitsin malatya için emek sarf edene gitsin oylarınız lütfen

 6. fikret aydın diyor ki:

  neden izleyemiyoruz arkadaş

 7. tarlk ayvallk tan diyor ki:

  O guzel. Malatyayl islemek. Ve gormek. İstiyoru, eryerini. O. Guse lide. Gormek. İsterim. SE’ RA P

 8. yakup levent diyor ki:

  Nasıl izleyecegiz yavvv

 9. saban yasa diyor ki:

  Malatya degil Turkiye boyle bir calisma gormemistir ali cam insan degerine kavustu onceleri bir kamu memuru karsisinda saygi durusunda bulunuyorduk fazla soze gerek yok hersey ortada

Sayfa başına git