Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Malatya Mobese – Malatya Belediyesi park Bahçe Canlı Kamera

Sponsorlu Bağlantılar

Malatya Mobese – Malatya Belediyesi park Bahçe Canlı Kamera Seyrediyorsunuz.

Malatya Mobese – Malatya Belediyesi park Bahçe Canlı Kamera İle ilgili aktif halka açık bir canlı yayın kamerası bulunuyorsa sitemizden Malatya Mobese – Malatya Belediyesi park Bahçe Canlı Kamera yayınını seyredebilirsiniz.

Önemli Not: Sitemizde bulunan Malatya Mobese – Malatya Belediyesi park Bahçe Canlı Kamera Yayını teknik alt yapı nedenlerinden dolayı bazen verilememektedir.

Bu sorun mobesekameralar.com sitemizden kaynaklı bir sorun değildir.

Mobese Kameralar sitesi olarak Malatya Mobese – Malatya Belediyesi park Bahçe Canlı Kamera ile ilgili olarak kamera yayınları alttadır.

Malatya Mobese – Malatya Belediyesi park Bahçe Canlı Kamera Hakkında görüş ve önerilerinizi yorum atarak belirtebilirsiniz. Malatya Mobese – Malatya Belediyesi park Bahçe Canlı Kamera kameraları çalışmıyorsa konuya yorum atarak veya iletişimden mesaj yazarak bize ulaşabilirsiniz. İyi Mobeseler.

Malatya İlimizden Canlı Mobese Kameraları. Malatya Park Bahçe Müd. Canlı Mobese Kameraları.
Uyarı: Görüntüler Sadece İnternet Explorer Tarayısıcı İle İzlenebilmektedir. Görüntüleri İzleyebilmek için Tarayıcının size Sorduğu Aktivex Denetimini Yüklemeniz ve izin vermeniz gerekmekte.

Malatya Mobese İzlemek İçin Tıklayınız…

Mobese, Kamera tam ekran seyretmek için sağ attaki simgeye tıklayınız.

8 Yorum yapılmış               

ecevit 13 Ocak 2013 14:55

malatyayı seyretmek istiyorum çok güzel

miraç 22 Ocak 2013 07:28

malatya güzel bir ildir.adam olun akılı olun.

ömer 16 Mart 2013 16:28

istanbul bagcılar no 3

sadık ince 4 Temmuz 2013 14:53

nasıl izliyeceğiz malatya yı

Ali ÇAM 12 Ekim 2013 23:18

Türkiyenin en AĞIR şekilde gelişen ili diyebiliriz,her dalda varlık içinde yokluk çeken biçare kalmış şehri,Şehrin görselliğini çirkin hale getirmeyi nasıl becerdiler,iş adamlarına kolay maliyeti düşük yatırım kapısı akabinde halkına ekonomi yönünden nasıl bir faydasız hale gelmeyi başarabildiler,ulaşım sorunu yaşamayan bi şehri ulaşum sorunu varmışçasına kendisini kaldırım ve yollara adayan bi yönetim nasıl oldular,yılllardan beri kendine özgü meyvesinden ( KAYISI ) Naıl olurda dünya pazarında yer almamayı nasıl negatif tutmayı başarıyolar,en önemlisi Bir zamalar 3 büyüklerin belası haline gelmiş,MALATYASPORU ESKİ haline getiremiyolar,ve malatya sporu kar haline kkar haline dönüştürmeyi nasıl başarıyolar,TARTIŞILIR VE DÜŞÜNDÜRÜCÜ sıfattan kurtulmanın fırsatını kaçırmayın değerli malatyalı hemşerilerim yerel seçimlerde hak edene gitsin malatya için emek sarf edene gitsin oylarınız lütfen

fikret aydın 28 Ekim 2013 20:20

neden izleyemiyoruz arkadaş

yakup levent 27 Şubat 2014 12:07

Nasıl izleyecegiz yavvv

saban yasa 16 Haziran 2014 07:46

Malatya degil Turkiye boyle bir calisma gormemistir ali cam insan degerine kavustu onceleri bir kamu memuru karsisinda saygi durusunda bulunuyorduk fazla soze gerek yok hersey ortada