Giresun Canlı Uydu Mobese Kameraları İzle Canli Mobese Kameralari İzle

Giresun ilimizin Uzaydan Uydu Üzerinden Görüntüleri ve Giresun Haritası.  Uydu üzerinde Bulunan Mobese Kameraları İle Giresun İlimizi İzleyebilirsiniz.

Mauseniz ile Harita üzerinde Gezinebilir ve Mause ile harita üzerinden görmek istediğiniz yeri çift tıklayarak yakınlaştırabilirsiniz. Haritanın Sağ Üst Köşesinden Harita Veya Uydu Bölümünü Seçerek Giresun ilimizi Kameralar İle Karış Karış Gezebilirsiniz.

Giresun Uydu Canlı Görüntüsü.Giresun İlimizin Uydudan Canlı Mobese Kamera Görüntüsü – Sağ Üst Köşeden uydu Görünüme Geçebilirsiniz.

[showmap address=”giresun” marker=”1″ caption=”giresun” map=”ROADMAP” zoom=”12″ scroll=”1″ street=”1″ zoomcontrol=”1″ pan=”1″ mapcontrol=”1″ overview=”1″]

Giresun Canlı Uydu Mobese Kameraları İzle Canli Mobese Kameralari İzle
Giresun Canlı Uydu Mobese Kameraları İzle Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. taner diyor ki:

  nerde bu goruntuler

 2. necip bayrakdar diyor ki:

  ya gurbetteki insanlara giresunu canlı izlemek için bi canlı kamera koyamadızmı sayın büyüklerimiz belediye başkanımız gerekirse tüm giresunu seven yurt dışı ve yurt içi olarak aramızda toplanıp giderelim bu sorunu hemde mahle mahle canlı canlı izlesek kötümü olur yorumlarınızı buraya yazarak benimle paylaşın saygılar

 3. cengiz diyor ki:

  görüntü deyil harita

 4. Kader diyor ki:

  Bi de Salam bi is Yapin ne olcakki ozleyenler icin Biraz iyi olurmu

 5. erkan diyor ki:

  çok yazık! şu hale bak güya giresunu mobese kameralarından izleyecekmişiz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hani ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Sayfa başına git