Sponsorlu Bağlantılar

Giresun Canlı Uydu Mobese Kameraları İzleSponsorlu Bağlantılar

Giresun ilimizin Uzaydan Uydu Üzerinden Görüntüleri ve Giresun Haritası.  Uydu üzerinde Bulunan Mobese Kameraları İle Giresun İlimizi İzleyebilirsiniz.

Mauseniz ile Harita üzerinde Gezinebilir ve Mause ile harita üzerinden görmek istediğiniz yeri çift tıklayarak yakınlaştırabilirsiniz. Haritanın Sağ Üst Köşesinden Harita Veya Uydu Bölümünü Seçerek Giresun ilimizi Kameralar İle Karış Karış Gezebilirsiniz.

Giresun Uydu Canlı Görüntüsü.Giresun İlimizin Uydudan Canlı Mobese Kamera Görüntüsü – Sağ Üst Köşeden uydu Görünüme Geçebilirsiniz.

 

Giresun Canlı Uydu Mobese Kameraları İzle

Yorum Yap

İsminiz
Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

taner
12 Şubat 2013 - 22:33

nerde bu goruntuler

necip bayrakdar
06 Mart 2013 - 02:54

ya gurbetteki insanlara giresunu canlı izlemek için bi canlı kamera koyamadızmı sayın büyüklerimiz belediye başkanımız gerekirse tüm giresunu seven yurt dışı ve yurt içi olarak aramızda toplanıp giderelim bu sorunu hemde mahle mahle canlı canlı izlesek kötümü olur yorumlarınızı buraya yazarak benimle paylaşın saygılar

cengiz
11 Ağustos 2013 - 10:48

görüntü deyil harita

Kader
14 Eylül 2013 - 19:01

Bi de Salam bi is Yapin ne olcakki ozleyenler icin Biraz iyi olurmu

erkan
17 Ekim 2013 - 00:21

çok yazık! şu hale bak güya giresunu mobese kameralarından izleyecekmişiz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hani ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Sponsorlu Bağlantılar

Mobese Kategorileri

bütün-kategoriler

Sponsorlu Bağlantılar