Çankırı Mobese Kamera İzle (Çankırı Meydanı)

Anadolu bölgesinde bulunan Çankırı, Ankara’ya yakınlığı ile tanınan bir merkezimizdir. Şu an için pek çok bölgeye yayılmış olan Çankırı doğumlu vatandaş bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu vatandaşların çoğu Çankırı’ya gidemediği için bölgenin hasretini çekmektedirler. Yaşadıkları yerleri görmek, izlemek istiyorlar. Bu yüzden de sık sık kamera kayıtlarına bakıyorlar.

Çankırı Mobese Kameralarını izleyerek Çankırı’yı internet üzerinden takip edebilirsiniz. Şu an pek çok bölgede bulunan mobese kameraları canlı olarak yayın yapmaktadır.

Bu konumuzda bulunan mobese kamerası ise Çankırı Meydanı’nı canlı olarak vatandaşlara sunmaktadırlar. Diğer bölgelerdeki kameralara ulaşmak için sitemizi kullanabilirsiniz bu sayede Çankırı ilini nereden olursa olsun kameralar ile takip edebilirsiniz.

Çankırı ılimizden halka açıl bulunan canlı mobese kameraları vardır. Çankırı belediyesi tarafından halka açıl olan kameraları sitemiz üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Çankırı belediyesi tarafından hizmet veren mobese kameraları teknik nedenlerden dolayı bazen canlı yayın kesilebilmektedir. Kameralar ile ilgili olarak Çankırı belediyesi tarafından alt yapı çalışması yapılmaktadır.

Çankırı Mobese Kamera İzle (Çankırı Meydanı)

Çankırı Mobese Kamera İzle (Çankırı Meydanı)

için 11 yorum yapılmış
 1. selahattin diyor ki:

  madem çalışmıyor bu sistem neden koyuyorsunuz bu tip videoları

 2. memati diyor ki:

  başkan ben ali hacı yılmazın oğlu ayıp oluyo şunun şurasında istanbuldan bi kuş bakışı çankırıyı izleyim dedim yaptığın iş mi şimdi niye çalışmıyo canlı mobese

 3. Anonim diyor ki:

  katılıon hacı

 4. yusuf diyor ki:

  siz zor görüyonuz olanı biteni bize nasıl göstereceksiniz allah yardımcınız olsun

 5. ferhatt diyor ki:

  yafff bı bakalım ank dan cocuklugumun gectıgı yere bı ozlem gıredecekdım masallah yalanda ustunuze yok tsk bıran olsun heyacanladım

 6. MESUT SOLMAZ diyor ki:

  HANI NERDE KARDESIM KAMERA FAlan yok ya

 7. yılmaz diyor ki:

  HER ŞEYDE OLDUĞU GİBİ KAMERADADA SINIFTA KALDI CANIM ŞEHRİM ALIN DA GÖRUNTULER SİZİN OLSUN
  KAMERAMIZDA VAR DEMEYİN HİÇ ÇALISMIYOR ZATEN

 8. türkmen diyor ki:

  ya bi kamera var dediniz bu mudur arkadaş çocukken evde otururken bakardım vardı eskiden şimdi ne oldu şımardınız kameraları kapattınız…

 9. minaik diyor ki:

  lafla peynir gemisi yürüseydi nefesimle yelkenli yüzerdi

 10. erdem diyor ki:

  Başkente bu kadar yakın bir şehrin bu kadar geride kalmasina, ve bu kadar ilgisiz olmalarına tahammul edemiyorum.

 11. emre diyor ki:

  çok saçma bir düzen bu. madem kamera yapıyorsunda neden görüntüleri halka acmyorsun ? gizli saklı olacak birşey yok burada. sonucta mobese millet yaşadıgı yeri büyüdüğü yeri görmek istiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.