Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Çankırı Mobese Kamera İzle (Çankırı Meydanı)

Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu bölgesinde bulunan Çankırı, Ankara’ya yakınlığı ile tanınan bir merkezimizdir. Şu an için pek çok bölgeye yayılmış olan Çankırı doğumlu vatandaş bulunmaktadır.

Bu vatandaşların çoğu Çankırı’ya gidemediği için bölgenin hasretini çekmektedirler. Yaşadıkları yerleri görmek, izlemek istiyorlar. Bu yüzden de sık sık kamera kayıtlarına bakıyorlar.

Çankırı Mobese Kameralarını izleyerek Çankırı’yı internet üzerinden takip edebilirsiniz. Şu an pek çok bölgede bulunan mobese kameraları canlı olarak yayın yapmaktadır.

Bu konumuzda bulunan mobese kamerası ise Çankırı Meydanı’nı canlı olarak vatandaşlara sunmaktadırlar. Diğer bölgelerdeki kameralara ulaşmak için sitemizi kullanabilirsiniz bu sayede Çankırı ilini nereden olursa olsun kameralar ile takip edebilirsiniz.

Çankırı ılimizden halka açıl bulunan canlı mobese kameraları vardır. Çankırı belediyesi tarafından halka açıl olan kameraları sitemiz üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Çankırı belediyesi tarafından hizmet veren mobese kameraları teknik nedenlerden dolayı bazen canlı yayın kesilebilmektedir. Kameralar ile ilgili olarak Çankırı belediyesi tarafından alt yapı çalışması yapılmaktadır.

Benzer mobese kameraları

11 Yorum yapılmış               

selahattin 16 Aralık 2012 19:26

madem çalışmıyor bu sistem neden koyuyorsunuz bu tip videoları

memati 3 Ocak 2013 15:16

başkan ben ali hacı yılmazın oğlu ayıp oluyo şunun şurasında istanbuldan bi kuş bakışı çankırıyı izleyim dedim yaptığın iş mi şimdi niye çalışmıyo canlı mobese

Anonim 6 Ocak 2013 19:33

katılıon hacı

yusuf 7 Ocak 2013 12:51

siz zor görüyonuz olanı biteni bize nasıl göstereceksiniz allah yardımcınız olsun

ferhatt 8 Ocak 2013 17:52

yafff bı bakalım ank dan cocuklugumun gectıgı yere bı ozlem gıredecekdım masallah yalanda ustunuze yok tsk bıran olsun heyacanladım

MESUT SOLMAZ 11 Ocak 2013 11:35

HANI NERDE KARDESIM KAMERA FAlan yok ya

yılmaz 15 Nisan 2013 22:52

HER ŞEYDE OLDUĞU GİBİ KAMERADADA SINIFTA KALDI CANIM ŞEHRİM ALIN DA GÖRUNTULER SİZİN OLSUN
KAMERAMIZDA VAR DEMEYİN HİÇ ÇALISMIYOR ZATEN

türkmen 25 Temmuz 2013 19:06

ya bi kamera var dediniz bu mudur arkadaş çocukken evde otururken bakardım vardı eskiden şimdi ne oldu şımardınız kameraları kapattınız…

minaik 30 Ağustos 2013 14:47

lafla peynir gemisi yürüseydi nefesimle yelkenli yüzerdi

erdem 6 Aralık 2013 07:14

Başkente bu kadar yakın bir şehrin bu kadar geride kalmasina, ve bu kadar ilgisiz olmalarına tahammul edemiyorum.

emre 17 Aralık 2013 11:04

çok saçma bir düzen bu. madem kamera yapıyorsunda neden görüntüleri halka acmyorsun ? gizli saklı olacak birşey yok burada. sonucta mobese millet yaşadıgı yeri büyüdüğü yeri görmek istiyor.