Sponsorlu Bağlantılar

Çankırı Mobese Kamera İzle (Çankırı Meydanı)Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu bölgesinde bulunan Çankırı, Ankara’ya yakınlığı ile tanınan bir merkezimizdir. Şu an için pek çok bölgeye yayılmış olan Çankırı doğumlu vatandaş bulunmaktadır.

Bu vatandaşların çoğu Çankırı’ya gidemediği için bölgenin hasretini çekmektedirler. Yaşadıkları yerleri görmek, izlemek istiyorlar. Bu yüzden de sık sık kamera kayıtlarına bakıyorlar.

Çankırı Mobese Kameralarını izleyerek Çankırı’yı internet üzerinden takip edebilirsiniz. Şu an pek çok bölgede bulunan mobese kameraları canlı olarak yayın yapmaktadır.

Bu konumuzda bulunan mobese kamerası ise Çankırı Meydanı’nı canlı olarak vatandaşlara sunmaktadırlar. Diğer bölgelerdeki kameralara ulaşmak için sitemizi kullanabilirsiniz bu sayede Çankırı ilini nereden olursa olsun kameralar ile takip edebilirsiniz.

Çankırı ılimizden halka açıl bulunan canlı mobese kameraları vardır. Çankırı belediyesi tarafından halka açıl olan kameraları sitemiz üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Çankırı belediyesi tarafından hizmet veren mobese kameraları teknik nedenlerden dolayı bazen canlı yayın kesilebilmektedir. Kameralar ile ilgili olarak Çankırı belediyesi tarafından alt yapı çalışması yapılmaktadır.

Çankırı Mobese Kamera İzle (Çankırı Meydanı)

Yorum Yap

İsminiz
Yorumunuz

Yapılan Yorumlar

selahattin
16 Aralık 2012 - 19:26

madem çalışmıyor bu sistem neden koyuyorsunuz bu tip videoları

memati
03 Ocak 2013 - 15:16

başkan ben ali hacı yılmazın oğlu ayıp oluyo şunun şurasında istanbuldan bi kuş bakışı çankırıyı izleyim dedim yaptığın iş mi şimdi niye çalışmıyo canlı mobese

Anonim
06 Ocak 2013 - 19:33

katılıon hacı

yusuf
07 Ocak 2013 - 12:51

siz zor görüyonuz olanı biteni bize nasıl göstereceksiniz allah yardımcınız olsun

ferhatt
08 Ocak 2013 - 17:52

yafff bı bakalım ank dan cocuklugumun gectıgı yere bı ozlem gıredecekdım masallah yalanda ustunuze yok tsk bıran olsun heyacanladım

MESUT SOLMAZ
11 Ocak 2013 - 11:35

HANI NERDE KARDESIM KAMERA FAlan yok ya

yılmaz
15 Nisan 2013 - 22:52

HER ŞEYDE OLDUĞU GİBİ KAMERADADA SINIFTA KALDI CANIM ŞEHRİM ALIN DA GÖRUNTULER SİZİN OLSUN
KAMERAMIZDA VAR DEMEYİN HİÇ ÇALISMIYOR ZATEN

türkmen
25 Temmuz 2013 - 19:06

ya bi kamera var dediniz bu mudur arkadaş çocukken evde otururken bakardım vardı eskiden şimdi ne oldu şımardınız kameraları kapattınız…

minaik
30 Ağustos 2013 - 14:47

lafla peynir gemisi yürüseydi nefesimle yelkenli yüzerdi

erdem
06 Aralık 2013 - 07:14

Başkente bu kadar yakın bir şehrin bu kadar geride kalmasina, ve bu kadar ilgisiz olmalarına tahammul edemiyorum.

emre
17 Aralık 2013 - 11:04

çok saçma bir düzen bu. madem kamera yapıyorsunda neden görüntüleri halka acmyorsun ? gizli saklı olacak birşey yok burada. sonucta mobese millet yaşadıgı yeri büyüdüğü yeri görmek istiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Mobese Kategorileri

bütün-kategoriler

Sponsorlu Bağlantılar