Afyon Karahisar Canlı Uydu Görüntüsü İzle

Afyon ilimiz tarihi ve kültürü ile ülkemizin en önemli illeri arasında yer almaktadır. Türk tarihinin en önemli isimlerinin türbe ve mezarları da bu ilimizdedir.  Mermer yatakları bakımında oldukça zengin olan Afyon bu sektörde oldukça hızlı bir gelişme göstermiştir.

Afyon ilimiz gelişen ekonomisi ve teknolojisi itibari ile ülkemizin önemli şehirlerinden bir tanesidir. Bu nedenle bu kentte halka açık yayın yapan bir çok turistik mobese kamerası bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden bu kameraları rahatlıkla takip edeilirsiniz.

Kentin bir çok bölgesinden aktif ve kesintisiz yayın yapan diğer mobese kameralarını konumuzun altındaki benze mobese kameraları bölümünden veya Afyon karahisar kategorisinden takip edebilirsiniz.

Bu kameraların yanısıra sizlere Afyon ilimizin uydudan görüntülerini sunuyoruz. Uydu üzerinden sağlanan bu hizmet ile kentin her yerini uzaydan uydu aracılığı ile takip edebilirsiniz. Harita üzeriden uygu görünümünü seçebilir, mause ile harita üzerinden rahatlıkla gezinebilirsiniz.

Afyon İlimize Ait Canlı Uydu Mobese Kamera Görüntülerini Aşağıdaki haritadan takip edebilirsiniz.

Afyon Karahisar Canlı Uydu Görüntüsü İzle Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. volkan diyor ki:

  havasına kurban olurum .))))))))

 2. ismat kılınçarslan diyor ki:

  güzel afyonu bolvadinim kurucovam

 3. kamil diyor ki:

  bolvadinine 1 sana 2

 4. hakannn diyor ki:

  bize her yer AFYON

 5. erzurumlu diyor ki:

  bize de her yer dadaşlar diyarı gardaaaaaşşşşşş

 6. süleyman diyor ki:

  havası kokusu bir başka memleketim

 7. berat diyor ki:

  biz afyonluyuz

 8. osman diyor ki:

  Cayirbag

Sayfa başına git